KPolakowski Champions Tournament 2020

📣📣📣Witam📣📣📣

Kurz po całej bitwie o najlepszą drużyne lokalnych lig z województwa łódzkiego już opadł więc warto by było napisać kilka słów o tym całym przedsięwzięciu na które się porwałem.

Do Tomaszowa Mazowieckiego na stadion lokalnej Lechii przyjechały Gang Plebanii, Barwil Omega, Ęklawa, JRK Meble, AKS Joker,  Bongo Team, Struga Personal, Lokomotiv Koluszki, Misie oraz Bieniek Prym.

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach po 5 drużyn, po dwie najlepsze drużyny wyszły z każdej grupy i grały w fazie finałowej

W grupie A mieliśmy sytuacje ze dwa zespoły miały taka sama ilość punktów i o zwycięstwie w grupie zadecydowały strzelone bramki, natomiast w grupie B była ciekawsza sytuacja przy której napięcie wzrosło, na koniec fazy grupowej aż 3 zespoły z pięciu miały najwyższa ilość punktów, w tym wypadku sytuacje miała rozstrzygnąć mała tabelka która wyłoniła zwyciezców wszystkie wyniki spotkań przedstawiam na fotografiach poniżej:

• z grupy A wyszły JRK Meble oraz Barwil Omega
  • z grupy B wyszły struga    oraz Bieniek Prym

Półfinały rozstrzygnęły że Struga rozegra finał z JRK Meble a mecz o trzecie miejsce rozegrają Barwil Omega i Bieniek Prym.

☇☇☇ Mecz o 3 miejsce przebiegał dość jednostronnie na korzyść Barwil Omega natomiast finał był dość interesującym spotkaniem, obie drużyny wykończone po cało dniowych zmaganiach grały spokojnie i ostrożnie, każda miala świadomość ze jeden błąd może kosztowac utrate bramki. w pierwszej połowie udało sie wyjść na prowadzenie Strudze, w drugiej połowie JRK Meble po udanej akcji wyrównały na 1:1. taki wynik utrzymał się do gwizdka końcowego. Kolejna miała być dogrywka lecz kapitanowie widząc po swoich zawodnikach że już są wykończeni poprosili jednogłośnie o karne zamiast dogrywki. ☇☇☇

Podsumowując:

Trzecie miejsce 🏆Barwil Omega🏆

drugie miejsce 🏆Struga Personal🏆

pierwsze miejsce 🏆JRK Meble🏆🏅

Chciałbym podziękować: sędziom za to ze wytrwali w tych trudnych warunkach, medykom, ochronie, hostessom, Dj, Bogdanowi za bezinteresownie pomoc i mojej Żonie❤, dzięki niej miałem czas zająć się przygotowaniami do turnieju,

Na koniec żeby nie znikły gdzieś w natłoku słów podziękowania dla Pana Sławomira Guli który zaszczycił nas swoją  obecnością i wręczył nagrody dla wyróżnionych graczy oraz trzech najlepszych drużyn.